O firmie

Założenia Job Center
Job Center dostarcza nowoczesne Outsourcingowe rozwiązania, które  w pełni spełniają wymagania europejskiego rynku pracy. Zależy nam na budowaniu dobrych relacji z klientami by zapewnić obustronną satysfakcję gwarantującą długotrwałą współpracę.
Oferujemy elastyczne rozwiązania oraz indywidualne podejście do każdego klienta w celu 100 procentowego zadowolenia w partnerstwie z nami. Takie podejście do współpracy to wyraz naszego szacunku i chęci wspólnego podążania w tym samym kierunku. 
Profesjonalne wparcie przy procesach zatrudnienia, to gwarancja sukcesu na rynku pracy.
Z naszymi klientami oraz pracownikami chcemy wspólnie działać w zgodzie z naszym mottem: Stabilnie, Elastycznie, Profesjonalnie.

O nas  
Firma Job  Center to grupa dobrze rozumiejących się ludzi, Chcemy zachowywać ideały przedsiębiorstwa, w którym każdy czuje się członkiem dobrze funkcjonującego zespołu. Dynamiczny rozwój naszej firmy jest zasługą profesjonalnego zespołu i naszych rzetelnych partnerów. Firma Job Center to grupa, która zapewnia bezpieczeństwo i wsparcie. Podstawą działalności naszej firmy zarówno lokalnie, ogólnokrajowo jak i na arenie międzynarodowej jest chęć budowania wspólnej europejskiej, nowoczesnej gospodarki. Przyświeca nam idea współpracy opartej na partnerstwie i wspólnych korzyściach.

Nasza misja
Partnerstwo to nasz priorytet. Niezależnie od tego czy współpracujemy z partnerami biznesowymi czy z pracownikami, staramy się być dla Państwa wsparciem.

Nasza wizja
Dzięki nowatorskim pomysłom kadrowym chcemy wpływać na konkurencyjność naszych klientów. Pragniemy także zwiększać szanse na zdobycie zatrudnienia i szybką aktywizacje osób poszukujących pracy w Polsce jak i poza granicami kraju. Naszą wizją jest rozwój i wzmacnianie rynku pracy.

Outsourcing
„Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my”

Outsourcing jest nową strategią stosowaną na całym świecie przez firmy o różnych rozmiarach i o różnym profilu działalności. Stosowany jest zwykle, gdy zasoby zewnętrzne są dostępne, wysokiej jakości i tańsze od wewnętrznych. Dzięki czemu przedsiębiorstwo może skupić swoje zasoby oraz środki finansowe  na tych obszarach, które stanowią podstawę jej działań i w których osiąga przewagę konkurencyjną.


Najważniejszymi powodami stosowania outsourcingu przez przedsiębiorstwa są:

  •   obniżenie i bardziej efektywna kontrola kosztów
  •   koncentrowanie się na kluczowych kompetencjach przedsiębiorstwa, będących podstawą jego przewagi konkurencyjnej,
  •   pozyskanie zasobów, którymi przedsiębiorstwo nie dysponuje, w tym wiedzy eksperckiej i know-how  partnerów
  •   korzyści płynące z zewnętrznej rekrutacji
  •   podział ryzyka
  •   zwiększenie elastyczności działania poprzez możliwość szybkiego dostosowania zatrudnienia do zapotrzebowania na czynniki produkcji

Członkostwa:
Job Center Sp. z.o.o. działa zgodnie z podstawowymi wartościami Konfederacji Lewiatan oraz ze związkiem Dolnośląscy Pracodawcy Jesteśmy jej członkami od 2018 r.

logo dolnośląscy pracodawcy Dolnośląscy Pracodawcy
to związek pracodawców, który powstał w 1992 roku pod nazwą Sudecki Związek Pracodawców, na podstawie ustawy o organizacji pracodawców oraz w oparciu o statut. W 2014 roku związek zmienił nazwę na Dolnośląscy Pracodawcy.
Dolnośląscy Pracodawcy to jedna z najliczniejszych organizacji pracodawców na Dolnym Śląsku skupiająca ponad 150 firm działających w regionie. Członkostwo w Dolnośląskich Pracodawcach to kompleksowe wsparcie i szerokie możliwości rozwoju Państwa biznesu.
Dolnośląscy Pracodawcy są członkiem Konfederacji Lewiatan, którą tworzą branżowe i regionalne związki pracodawców, członkowskie indywidualni, pracodawcy posiadający szczególną pozycję gospodarczą i znaczenie w stosunkach pracy.
Konfederacja Lewiatan
reprezentuje interesy pracodawców w Polsce i w Unii Europejskiej, dbając m.in. o zdrową konkurencję, trwały wzrost gospodarczy, lepsze prawo oraz wzmocnienie kapitału społecznego. Łącznie w Konfederacji Lewiatan zrzeszonych jest ponad 4100 firm, tworzących łącznie 1050 000 miejsc pracy.

Rzetelna Firma
Jesteśmy uczestnikiem Programu
RZETELNA Firma
Sprawdź naszą rzetelność na
https://wizytowka.rzetelnafirma.pl/H0ET718I
Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Fundacja Ziemi Sudeckiej

http://ziemiasudecka.pl/
http://ziemiasudecka.pl/partnerzy/


Pomożemy Ci znaleźć pracę

Jesteś zdeterminowany i chętny do podjęcia pracy w Polsce Jeśli tak, zgłoś się do nas a my pomożemy Ci znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom i oczekiwaniom. Osobom poszukującym pracy oferujemy szeroką gamę ofert pracy w cenionych i stabilnych firmach w różnych zawodach i specjalnościach, w każdej dziedzinie polskiej gospodarki.

Najczęściej poszukiwane zawody
Najczęściej proponowane przez naszych klientów stanowiska to: elektryk, elektromonter, malarz, lakiernik, fliziarz, budowlaniec, hydraulik, ślusarz, spawacz, mechanik, kierowca, lakiernik, stolarz, operator maszyn, pracownik produkcyjny i magazynowy, ogrodnik, pielęgniarka, opiekunka.

Rekrutujemy mężczyzn, kobiety i pary
Ze względu na dużą ilość kontrahentów, z którymi współpracujemy, wiele ofert pracy skierowanych jest zarówno do mężczyzn jak i kobiet oraz par biorąc pod uwagę charakter pracy. W ofertach pracy zwykle zamieszczamy informację, czy praca skierowana jest również do kobiet i par. Jeśli nie wynika to jasno z oferty, skontaktuj się z nami a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Skontaktuj się z nami!

Prześlij nam swoją aplikację, a my skontaktujemy się z Tobą
Jeśli znalazłeś na naszej stronie właściwą dla siebie ofertę pracy kliknij ”Aplikuj” znajdujące się pod ofertą pracy a Twoja kandydatura zostanie przesłana do nas. Pozwoli nam to skontaktować się z Tobą w celu przedstawienia Ci szczegółów oferty i zaproponowania Twojej kandydatury zagranicznemu pracodawcy.

Jeśli informacje przedstawione w ofercie nie są dla Ciebie wystarczające, skontaktuj się z nami.
Nasi Rekruterzy udzielą Ci szczegółów dotyczących wybranej przez Ciebie oferty pracy i odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania. Dbamy o to, aby każdy chętny do pracy był dobrze poinformowany, znał swoje prawa i obowiązki.

Nie znalazłeś dla siebie oferty pracy?
Jeśli wśród ofert widocznych na naszej stronie nie znalazłeś oferty odpowiadającej Twoim oczekiwaniom, skontaktuj się z nami – link do kontaktu. Nasi Rekruterzy poszukają dla Ciebie oczekiwanej oferty pracy lub zaproponują Ci alternatywną ofertę.

Wiek nie ma znaczenia
W Job Center Sp. z o.o. wiek pracownika nie ma znaczenia. Mamy bogatą ofertę propozycji dla ludzi w każdym wieku i o różnym wykształceniu. Poszukujemy zarówno tych, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki na rynku pracy, jak i tych o dużym doświadczeniu. Za naszym pośrednictwem możesz zdobyć więc zarówno swoje pierwsze, cenne umiejętności zawodowe, jak również wzbogacić swoje doświadczenie o nowe umiejętności pracy w technologiach i standardach pracy.

Zapewniamy fachową pomoc przed oraz po podjęciu zatrudnienia.

Dbamy o naszych sumiennych pracowników
Sumiennym, współpracującym z nami już od dłuższego czasu osobom, w pierwszej kolejności proponujemy atrakcyjne oferty pracy u naszych nowych, jak też stałych kontrahentów. Jeżeli zaś jesteś kompetentnym pracownikiem, spełniającym wymagania oferowanego stanowiska, to bez obaw możemy polecić Cię naszemu kontrahentowi, co też czynimy.

Bezpieczna i legalna praca
Współpracujemy w większości ze sprawdzonymi klientami cieszącymi się dobrą opinią na Polskim rynku. Klienci, do których wysyłamy pracowników, to z reguły nasi stali partnerzy, których darzymy zaufaniem i świadczymy o ich wiarygodności.

Nie pobieramy żadnych opłat za znalezienie pracy
.pl//data/artykuly_pliki/pl_pl/1/early-offer-guidepdf

Copyright © 2024 JOB Center Agencja Pracy

Design by Graff